Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prodavam velosiped Ferrini Beverly city bike

250 EUR

Shitet nga: Goce 07 Maj 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodavam poloven velosiped malku koristen,7 brzini(Shimano). Marka Ferrini Beverly city bike
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione