Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stakleni sisinja za vino

Shitet nga: Biljana Mandulova Dajoska 18 Pri 07:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
prodavam stakleni sisinja za vino,rakija,sok.
Biljana Mandulova Dajoska
070717900
Në fillim