Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Medicinska oprema

Shitet nga: dusan 02 Pri 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Се продава медицинска опрема за општа амбуланта,2 - компјутери, 3 - штампачи HP 1005: HP1020: Canon LBP3010: UV - стрилизатор, 2 - боци за кислород, со вентили, од 10литри,, биро со стлица, , 10 столици, АМБУ АПАРАТИ, МЕДИЦИНСКО МАСИЧЕ , 3 ИНХАЛАТОРИ, и се друго сто е потребно за амбуланта.
Leaflet
Në fillim