Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AFIONOVO SEME MK

100 MKD

Shitet nga: Nikola 20 Qer 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
ПРОДАВАМ АФИОНОВО СЕМЕ СИРОВО И ПРЕРАБОТЕНО-К"ЦАНО.ИСТОТО СЕ ПРОДАВА ОД ПАКУВАЊЕ ОД 200г,500г И ПО КИЛО.ТЕЛ077-433-075 КОЦЕ
Leaflet
Në fillim