Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AGRO PERLIT I VERMIKULIT

1 150 MKD

Shitet nga: Zoran 05 Sht 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Агроперлит и агровермикулит се најдобрата прихрана на почвата! (поголема влажност и поголемо задржување на кислород кои се основни услови за правилен развој на растението).Даваат поголем и поразвиен принос од растението и создаваат благосостојба на почвата за поквалитетен раст и развој на растенијата!
ЦЕНА: Перлит 10 L - 150 ден. \ 100 L - 1150 ден.
Вермикулит 10 L- 200 ден.\ 100 L -1600 ден.
* L се однесува за волуменска литража!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione