Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hoverboard

8 000 MKD

Shitet nga: Dimitar 19 Qer 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава hoverboard возен само два дена во исправна состојба без ни една мана
Leaflet
Në fillim