Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Philips Lumea Fotodepilator

Shitet nga: Cece 02 Pri 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам нов, сочуван и малце користен Фотодепилатор за долготрајно отстранување на влакна Philips Lumea
во 3 дела
(тело, бикини, лице)
Leaflet
Në fillim