Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ruže

0 MKD

Shitet nga: Goran Radosavljevic 18 Nën 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodajem Sadnice ruza[cajevke-za rezani cvet,predivnih pupoljaka]
Goran Radosavljevic
+381631798331
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione