Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Svetlecki reklami

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Media Plus 14 Jan 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
IZRABOTKA NA :

-Svetlosni reklami ( Pleksiglas,Alukobond)
- 3D Svetlosni LED Bukvi (Pleksiglas,Inoks,Aluminium).
-Benzinski pumpi (reklami,obsivki,3d bukvi...)
- Totemi
- Bilbordi
-Proizvodi od pleksiglas,foreks,pvc plastika.
-Pecatenje i lepenje na pvc samolepliva folija (Kombinja,Kamioni,izlozi)
- Pecatenje i postavuvanje na ceradno platno.

Garancija na proizvodite 24 meseci
,
Vrvna usluga po pristpapni ceni
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione