Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GROBNO MESTO VO BUTEL

2 500 EUR

Shitet nga: Мијалчо Шуманов 01 Pri 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам гроб на убава локација над капелата. Во него е закопано лице пред 23 години.
Мијалчо Шуманов
075800540
Leaflet
Në fillim