Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Grobno mesto

Shitet nga: Pance 01 Pri 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam grobno mesto prazno na grobistata vo Butel na 300m od kapelata, na parcela 1016 - alea 1, grob 7.
Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim