Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Staro grobno mesto vo Butel

Shitet nga: Svetlana 01 Pri 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава старо гробно место во Бутел. Парцела 136, алеа 3, гроб 28, на убава локација десно од главната капија над гробот на Борис Трајковски на 50 м.

Цена по договор
Svetlana
075455124
Leaflet
Në fillim