Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iznajmuvanje i prodazba na novo skele

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДЕК Инжинеринг ДОО Dje 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
ДЕК Инженеринг ДОО врши продажба, изнајмување и монтажа на безбедносно градежно скеле изработено по највисоки европски стандарди за безбедност и квалитет.
Нашето скеле е брзомонтажно и не е потребен алат за негова монтажа. Скелето е галванизирано со метода на потпоување во топен цинк која овозможува долготрајна заштита против корозија. За подетални информации секогаш Ви стоиме на располагање
ДЕК Инжинеринг ДОО
070815581
Në fillim