Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Oxygen Concentrator 10L

40 000 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TD Panter Faks 18 Korr 10:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
TD Panter Faks
Masina za broenje pari NX880B 290 ЕУР
Sony NXR-NX5E 2 100 ЕУР
Tretman princip ured GD 02 5 100 МКД
PRIRODEN SIRUP 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Оксигенскиот концентратор може да произведе во просек 93% чистота со што може да им служи на 5 луѓе истовремено. Може стабилно да работи 24 часа на ден.
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Zivko Cingo 4 Tregoje në hartë
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks
Dron Phantom 4 PRO+ 134 990 МКД
XLR Audio Adapter for DSLR and camcorder 9 255 МКД
Masina za broenje na banknoti Ribao BC-2000 27 150 МКД
Panasonic AG-UX90 144 995 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione