Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Air compressor nebulizer

2 800 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TD Panter Faks 24 Dhj 11:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
TD Panter Faks
9 inch Video Door Phone Intercom System 10 797 МКД
Oxygen Concentrator 10L 40 000 МКД
Tretman princip ured GD 02 5 100 МКД
LED Ceiling Light 12W 620 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
- Совршена изработка
- Силен проток на воздух, ниско ниво на бучава
- Одличен квалитет со добра цена
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Zivko Cingo 4 Tregoje në hartë
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks
LASER KOMB INSTRUMENT - GD - C 4 670 МКД
Masina za broenje banknoti Plus P-506 26 000 МКД
NX 880b 16 686 МКД
Reflektor CN-70 6 770 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione