Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Oksigenski koncentrator KSM-5

41 360 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TD Panter Faks 24 Dhj 11:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
TD Panter Faks
LASER KOMB INSTRUMENT - GD - C 4 670 MKD
SanDisk Ultra SD –X C 64GB 40MB/s 1 600 MKD
POLENOV CAJ 0 MKD
Reflektor CN-160 8 000 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
- Нега и еластичност на кожата
- Подобрување на имунитетот
- Спречување на болести
- Подобрување на физичката способност
- Намалување на замор
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Zivko Cingo 4 Tregoje në hartë
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks
Aparat za detoksifikacija na baza vodorodni joni 12 350 MKD
NIKON D7200 18-140mm 73 850 MKD
LED Ceiling Light 12W 620 MKD
Masina za broenje pari LD-6000E 650 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione