Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STOP NA BELATA KOSA

1 100 MKD

Shitet nga: Deko 02 Pri 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Кажете збогум на белата коса, решете го проблемот засекогаш. Restoria Discreet е решението што ви го нудиме ние и ви гарантираме 100% успех. Restoria Discreet е австралиска крема која и една од нај познатите светски препарати против бела коса. Со оваа крема за само 15 дена вашата бела коса ке изчезне ја добие природната боја.Многу лесно се употребува се нанесува многу мала количина на сува и чиста коса.Значи нема фарбање и оштетување на косата со хидрогени, бои и други штетни хемикалии. Restoria Discreet не само што не содржи штетни хемикалии , таа има и регенератор што го обновуваа оштетеното и истоштено влакно на вашата коса.Овој производ може да го купите во нашата продавница спроти Универзална сала близу градежен факултет.Цената за 150мл =1100ден. (2х150мл)=2000 , 250мл=1450,(2х250)=1700 денар. За нарачки на повеке парчиња следува екстра попуст. Исто така можеме да ви ја испратиме и по брза пратка ке ви стигне најкасно за 2 дена.Производот што ви го нудиме ние е оригинал и за тоа ви гарантираме со македонска декларација , за секоја крема добивате и фискална сметка. Во случај да не сте задоволни до 15 дена од купувањето можете да го вретите производот.
Би сакале да ве известиме како и за многу производи така и за овој се појави фалсификат со сомнителен квалитет кој се продава по разни интернет сајтови и огласи.Кога купувате секогаш прашајте каде ви е продавницата има ли декларација производот и давате ли фискална сметка за да бидете сигурни што и од кого купувате.
Не губете време вратете го младиот лик на вашето лице и зголемете ја самодовербата.
Leaflet
Në fillim