Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

trotinet servis mi365 hugo hamachi i ostanati

50 EUR

Shitet nga: Bojan 07 Maj 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Servis na elektricni trotineti , elektricni velosipedi i elektricni skuteri promena na gumi polni i pleumatcki torbicki i razni dodatoci.
Në fillim