Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Grobno mesto vo Gjorce Petrov

5 000 EUR

10 000 EUR

Shitet nga: Лазо Dje 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам гробно место на православните гробишта во Ѓорче Петров, комплет со гранитен надгробен споменик и мермерен тротоар и вазни, на премиум локација - прв ред, веднаш спроти капелата. Цена: 5000 ЕУР.
Лазо
075404500
Leaflet
Në fillim