Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Invalidska kolicka

200 EUR

Shitet nga: Ника 17 Nën 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продаваат инвалидска количка и гасеница за инвалидска количка.
Гасеница - 350 еур
Инвалидска количка - 200еур
Ника
071264197
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione