Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DJI Mavic Pro Platinum dron

1 150 EUR

1 300 EUR

Shitet nga: Stefan Ristov Dje 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам DJI Mavic Pro Platinum. Летан 10 пати, исто како нов. Со гаранција

Телефон: 070250904
Stefan Ristov
070250904
Në fillim