Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE NUDI PREVOZ OD SKOPJE DO SARAJEVO

0 MKD

Shitet nga: Mirjana 19 Maj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
NUDAM PREVOZ OD SKOPJE DO SARAJEVO - 23.04.2018

se trga vo 6h nautro, se vozi patot preku NIS - BELGRAD

dokolku e potrebno moze da se ostavat patnici i vo gradovite niz koi sto se pominuva
Mirjana
078675271
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione