Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Germanski sredstva za odrzuvanje higiena

350 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BG-PROTOVISION DOOEL uvoz-izvoz Skopje 07 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Firmata BG-Protovision DOOEL uvoz-izvoz Skopje e generalen zastapnik i uvoznik na Germanskite profesionalni sredstva za odrzuvanje na higiena BG-PROTOVISION od Berlin, Germanija.
Naj efikasni. Naj ekonomicni i Naj kvalitetni sredstva za cistenje na
povrshini so bigor, prljavshtini i necistotii, razni mrsnotii na rosfrajt, plocki i dr. povrshini.
Se koristat vo hoteli,restorani,pekari,slatkarnici,mesarnici,ucilishta,gradinki,saloni, mlekarnici, magacini i sekade kade sto e potrebnovodrzuvanje na higiena.
se koristat profesionalno a isto taka i vo domakinstva.
Gi poseduvaat potrebnite sertifikati, odlicni se za implementiranje na HASSAP standardite.
Sredstvata se koncentrati vo 1litar pakovanje
I odlicni se za geberalno i tekovno cistenje.
Kontakt. 078 380687
bg.protovision.mk@gmail.com
BG-PROTOVISION DOOEL uvoz-izvoz Skopje
078380687
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione