Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Metalni nosaci za oranzerii folii

1 000 MKD

Shitet nga: Билјана 20 Maj 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продаваат метални држачи/носачи за земјоделска фолија/оранжерија
Билјана
075223544
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione