Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Peleti buka

190 MKD

Shitet nga: Martin 01 Pri 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavame visoko kvalitetni peleti napraveni 100 % buka Srpski Bioenergy point ENPLUS A2 190 den vreka 15 kg ekstra kvalitet
cenite se so vklucen prevoz vo Skopje rastovar so rampa
Tel za kontakt : 077 527 231
070 266 158
Në fillim