Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PELETI

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Aero Tim 02 Pri 13:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodavame pelet bioenergi point 100% buka A2 cena 190 den,monte pelet 100%buka A2 190 den i eko life 75%bor bez kora i 25% buka A1 klasa 209 den.
Cenite se so prevoz i istovar do vasiot dom.
tel za poracka ;070 340 122
Aero Tim
Prodavame pelet bioenergi point 100% buka A2 cena 190 den,monte pelet 100%buka A2 190 den i eko life 75%bor bez kora i 25% buka A1 klasa 209 den. Cenite se so prevoz i istovar do vasiot dom. tel za poracka ;070 340 122
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
070340122
Aero Tim
070340122
Leaflet
Në fillim