Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Podlaktni paterici

1 200 MKD

1 500 MKD

Shitet nga: Dean 17 Jan 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Подлактни патерици со подесување на висина
Метална патерица подлактна со подесување на висина, за олеснување на движењето.
Големини/Димензии
Висина: 96-119 см
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione