Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Cisterna

2 000 MKD

Shitet nga: Мите 12 Nën 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Се продава цистерна од 1 тон.
За подетални информации јавете се на бројот 075440278
Мите
075440278
Leaflet
Në fillim