Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Electric trotinet 30km/h 10Ah/360WH 36V

400 EUR

Shitet nga: Hamza 04 Tet 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
trotinet electric 30km/h model x8F 10Ah/360WH Skopje
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione