Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Elektricna tenda so osvetluvanje

8 500 EUR

Shitet nga: Dejan 02 Pri 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Тендата е со големина 11 метри должина, 7 метри ширина. Има и лед осветлување. Тендата е со 3 мотори и комплетна конструкција. Во одлична состојба, многу сочувана. Може да се види во секое време.
Leaflet
Në fillim