Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Invalidska kolicka

6 000 MKD

Shitet nga: toni 20 Maj 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
invalidska kolicka,nova neotpakovana,antidekubitalno pernice novo,antidekubitalen dusek so kompresor,malku koristen,cena mnogu povolna
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione