Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kancelariski Mebel

36 000 MKD

Shitet nga: Oki 23 Mar 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Kancelariski Mebel:

- 2 Rabotni masi so 2 fijokarcinja
- 1 Rabotna masa so prodolzetok za sostanok i 1 fijokarce
- 3 plakari za dokumenti
- 8 stolici
Në fillim