Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Refraktomer topcon

Shitet nga: Tini 28 Qer 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Refraktokeratometer. İ jos nekoj oftalmoloski aparatı. Ocuvani. Vo stransvo koristeno.
Leaflet
Në fillim