Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SOOPSTENIE

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI Dje 14:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
ПОЧИТУВАНИ !!! Поради новонастанатата ситуација предизвикана од коронавирусот,како мерка на предпазливост,КАНЦЕЛАРИЈАТА НА НАШАТА АГЕНЦИЈА НЕМА ДА РАБОТИ се додека е на сила вонредна состојба,односно ДО 15-ти АПРИЛ.Оваа одлука е мотивирана од општествената одговорност на “ АСТОРИЈА” и на нашите вработени,како придонес кон заедничка цел,превентирање на ширењето на вирусот. Искрено се надеваме дека ке имате разбирање за нашата одлука !!! Се надеваме дека многу скоро ке продолжи нашата успешна соработка и повторно ке бидеме во целост на располагање. Во меѓу време,за секоја неопходна ситуација, контактирајте не на нашите телефонски броеви: 070/225-010; 071/244-331; 071/333-336 071/236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
LUKSUZEN STAN NA VODNO 800 ЕУР
KUPUVAME PLAC SO BARAKA -
Stan od 123m2  kaj Gradski Park 550 ЕУР
TOP CENA za luksuzen stan vo Verina Kompleks -
Në fillim