Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TRANSPORTNI KAFEZI

Shitet nga: Ljupco 16 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
PRODAVAM TRANSPORTNI KAFEZI ZA KOKOSKI
IMAM 3 VRSTI NA KAFEZI, KAFEZ SO KAPACITET ZA 18,15 I 10 KOKOSKI.
078/248-703

078/248-703
Leaflet
Në fillim