Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Proizvodstvo na drveni paleti so certifikat

Shpallja e kompanisë Shitet nga: alpinevud doo 02 Pri 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Proizvoduvame drveni paleti so certifikat za izvoz
- dimenzi po vasa potreba
-kapacitet 5000 kom.mesecno
-garantirame vrven kvalitet
-10 godini iskustvo
alpinevud doo
+38975242222
Leaflet
Në fillim