Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Totalna stanica Nikon NPL-332

3 750 EUR

Shitet nga: Krste 24 Dhj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam totalna stanica Nikon NPL-332 mnogu malku koristen vo odlicna sostojba. Instrumentot e uvezen od SAD i poseduva sertifikat za kalibracija i ispravnost. Isto taka na prodazba se i sokkia stativ, prizma i stap za prizma.
Za site podetalni informacii moze da se javite na tel: (070) 399 297 ili email: k_dm49@yahoo.com
1. Totalna Stanica NIKON NPL-332 (Reflectorless) *** 3750 evra ***
- Kombinirano merenje so Prizma i Bez prizma
- Merenje so Prizma do 5000m
- Merenje Bez prizma do 300m
- Dve originalni NPL-332 litiumski (Li-ion) baterii so polnac
- USB Data kabel za transfer na podatoci od i do kompjuter
- Opcija za memoriranje na 25 000 detalni tocki
- Vodootporen-Brz-Precizen
- Americki sertifikat za izvrseno kalibriranje i ispravnost.
2. Drven Sokkia stativ vo odlicna sostojba ** 110 evra**
3. Nova prizma vo originalno pakuvanje ** 60 evra **
4. Nov originalen stap za prizma (prizmpole) ** 165 evra **
*** cenite se presmetani za poedinecna prodazba so opcija za komplet-PAKET PRODAZBA- so vkupna cena od: 3900 evra ***
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione