Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Krevet za masaza

800 EUR

Shitet nga: Suhejl Dje 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Krevetot e speciallno namenet za mashazha na rbetot, so vullkanski kamenja. Raboti so struja, avtomatski si pravi masazha

Kreveti eshte special per masazhe te boshtit kurrizore me gurez vullkanik. Punon me rryme dhe automatikisht ben masazhe
Në fillim