Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina Abrihter

500 EUR

Shitet nga: Ajdin Sot 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Shirina 60cm pilla i mehanizem
Mashinata e vo odlichna sostojba .
Se prodava poradi kupena nova mashina
Leaflet
Në fillim