Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Paletna Mesta

25 EUR

Shitet nga: Alexandro woker 20 Qer 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Sistem regala je oko 1800-2000 paletnih mesta.
Visina je 12-12,50 metara.
Traverzna/sipke su sirine 2,70m, i tezine 500kg po paletnom prostoru.
Cena je 25€ po paletnom mestu.

+381641285348 Viber-Whatsapp
Alexandro woker
+381611518488
Në fillim