Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pumpa za nafta

0 EUR

Shitet nga: Bekim Ajdini 17 Shk 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Se prodava pumpa za nafta bukvalno nova ..
Informacija 071767555
Bekim
Bekim Ajdini
071767555
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione