Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vitrina za sladolet so 14 piksli

1 500 EUR

Shitet nga: Katerina 20 Qer 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Vitrinata e vo odlicna sostojba so kompijuterski sistem..
Cena moze i po dogovor!
Leaflet
Në fillim