Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zelezni burinja plasticni burinja i cisterni

Shitet nga: SEAT Dje 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Najgolem izbor na zelezni i plasticni burinja od 220 litri,i 260 litri,cisterni od 1000 litri.
Në fillim