Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kupuvam stan vo Kavadarci

Blihet nga: vera 08 Gush 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Купувам стан од 50 до 65 м2 so balkon
Zelba imam povike centralno da bidi i do 1-3 sprat najmnogu.
Leaflet
Në fillim