Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se kupuvaat dva stanovi vo Ohrid

0 MKD

Blihet nga: Боби 24 Dhj 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Купувам 2 стана во Охрид, во централното градско подрачје, булевар Туристичка и Беј Бунар.
Големина од 48 м2 до 80 м2.
Плаќам во кеш.
Контакт : 071 205 216 - Боби
од 08:00 до 20:00 часот.
Боби
071 205 216
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione