Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ И ЛИСИЧЕ

0 MKD

Shpallja e kompanisë Blihet nga: АРХИТОП АГ ДООЕЛ 21 Pri 10:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Kompani
ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАРИ И НОВИ СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ И ЛИСИЧЕ СО КВАДРАТУРИ ОД 36-130М2.

АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Tregoje në hartë
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695


Skype:
0

WhatsApp:
+38975255695
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione