Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kupuvam trosoben stan vo Aerodrom

Blihet nga: Ѓорѓи 09 Shk 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Барам стан за купување во Аеродром, со следниве услови:

- да има две спални соби
- да не е во Реонски центар
- да не е последн спрат или приземје
- да не е во еден од кулите во Аеродром
- ако е на повисоко од 1ви кат, пожелно е зградата да има лифт
- цена до 65 000 евра

Контакт исклучиво после 13 часот.
Ѓорѓи
070 386 054
Leaflet
Në fillim