Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Aerodrom

0 MKD

Blihet nga: Nena 22 Shk 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Kupuvam stan vo Aerodrom do 45 m2, do treti sprat.

Stanot za koj sme zainteresirani moze da bide nov ili star.

Posakuvani lokacii se okolu Tc Biser,pozadi Tobako 2,okolu poliklinika Jane Sandanski i okolnite novoizgradeni zgradi vo taa okolina.

Blagodaram.
Leaflet
Në fillim