Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se kupuva stan

Blihet nga: Aleksandar 29 Maj 04:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Baram trosoben stan za kupuvanje vo skopje sever kaj ekonomskoto uciliste ili cair da bide renoviran da ne e povisoko od 2ri sprat
Aleksandar
077863752
Leaflet
Në fillim