Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara stan od 35m2 vo Skopje

Blihet nga: Violeta 17 Pri 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Kupuvam stan od 30 do 35 m2 vo Skopje ( preporaclivi naselbi: centar, debar maalo, karpos 1).

kontakt telefon : 075 250 463
Violeta
075250463
Leaflet
Në fillim